Sık Sorulan Sorular

Değerli müşterilerimizin bizlere sıkça sorduğu bazı soruları sizler için bir araya getirdik. Aklınıza takılan farklı sorular için iletişim sayfasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Alin Sport Hakkında sorular

Evet, 2004 yılından itibaren Profesyonel Fitness Ekipmanları ürünlerimizi Yerli ve Milli olarak İstanbul Tuzla’da bulunan fabrikamızda üretiyoruz.

Fabrikamız İstanbul/Tuzla’da yer almaktadır. Adres detayları ve telefon numaralarımız için “İletişim” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul içi siparişlerde teslimatlar ücretsiz olarak yapılmaktadır. Şehir dışı teslimatlarında kargo ile teslimat yapılmaktadır.

Alin Sport olarak Profesyonel Fitness Ekipmanları üretiyoruz. Power Hand markamız adı altında Profesyonel Dambıl Üretimi, Olimpik Plaka Üretimi, Profesyonel Flash üretimi gibi sporcu ekipmanlarının üretimini yapmaktayız.

Ürünlerimiz:
  • Profesyonel Dambıl
  • Profesyonel Burbell
  • Olimpik Plaka

Evet, tüm ürünlerimizi yurtdışında bulunan tüm müşterilerimize güvenle ulaştırıyoruz. Yurtdışı siparişlerinizi oluşturmak için iletişim sayfamız üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Profesyonel Fitness Ekipmanları üretimi konusunda 2004 yılından bugüne 16 yıldır hizmet vermekteyiz.

Power Hand hAKKINDA sORULAR

Power Hand Profesyonell fitness ekipmanları üretimi yaptığımız Alin Sport bünyesinde yer alan alt markamızdır.

Power Hand, ürünlerimizin hepsi 1.sınıf kalitedir. Profesyonel sporcular için özel olarak tasarlanmıştır.

Ürün fiyatlarımız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İletişim sayfamızdan mesaj yazarak veya telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

YUKARI KAYDIR
Whatsapp'dan bilgi alın